Kiba

18. february 2009 at 18:21 | Miwako-chan 少女地獄から |  Kiba

Hlavní hrdina toho to Anime je Zed, z místa zvaného Calm. Calm je město bez větru a to skutečně, na tomto místě žádný vítr nenajdete. Jednoho dne, když má Zed další potyčku s policií, musí ho přijít vydrápat z problémů kamarád Noah a jeho Sense. Noah je nemocný a tak sebemenší boj může znamenat smrt. Noah je nejlepší Zedův přítel, vyrůstali spolu, a tak to bylo až do doby, kdy se začali Zedovi zdát opravdu divné sny a stávat divné věci. Zed má na levé ruce znamení, takové znamení mají jen Shard Casteři. Ti za pomocí znamení a svých spiritů (duchů) bojují, ať už ve jménu dobra, či zla. Zed se poprvé setká s Shard Casterem při návštěvě své matky, kdy se ho Shard pokusí zabít. Zničeho nic se tu objeví Zedova matka. Ta ztratila paměť a je velmi záhadnou osobou. Během příběhu se o ní a její minulosti dozvíme mnoho zajímavých věcí. No ale abych neodbíhala. Po zjevení Zedovy matky, která zranila nepřátelského Shard Castera, Shard Caster utekl a spolu s ním zmizela i Zedova matka, která se ho snažila dostihnout.

Zeda honí policie a tomu se při útěku zjevilo kompletní znamení na levé ruce. A před Zedem se objeví neznámý, ale naprosto fascinující tvor, který ho zavede k bráně do jiné dimenze.
Zed se objeví na travnaté louce a k jeho velkému úžasu byl všude kolem něj vítr. Ano, jemný vánek, který Zed nikdy v životě nepocítil. Byl to první Zedův vánek a i tento fascinující jev se mu navždy vryl do paměti.
Zed se ocitne mezi soubojem dvou Shard Casterů, jeho první pohled na stvoření zvané Spiritové byl o to lepší, když viděl jakou sílu každý z nich má. Zed toužil po tom stát se Shard Casterem. Ovšem zjistí, jak se jmenuje a kde se vzal jeho spirit, který ho zavedl do tohoto místa a města zvaného Tempura? Najde pravdu o své matce a získá si zpět své přátele? A co Noah? Uvidí se se svým nejlepším přítelem ještě někdy?

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement